South Park: The Game? Nowe RPG już niebawem…

South Park: The Game? Nowe RPG już niebawem…

Mamy super wieści dla fanów South Park albowiem powstaje nowa gra RPG oparta na naszym ulubionym serialu. Co więcej, tworzą ją autorzy takich serii jak Fallout: New Vegas czy Star Wars: Knights of the Old Republic II!

Taką informację przekazali redaktorzy serwisu internetowego Game Informer i jest ona w stu procentach potwierdzona. Studio Obsidian Entertainment pracuje nad RPG-iem na podstawie kultowego serialu animowanego dla dorosłych South Park. Grę ma wydać THQ. Będzie ona tematem przewodnim styczniowego numeru Game Informera.

Za scenariusz i dialogi tej produkcji odpowiadają sami Trey Parker oraz Matt Stone, ojcowie South Park. Czuwają oni także nad przebiegiem prac nad grą. Jej tytuł ma brzmieć po prostu South Park: The Game, ale nie musi to być ostateczna nazwa.

“W odróżnieniu od nastawionych na zarobek produkcji Acclaim sprzed ponad dekady, ten ambitny projekt jest pełnowymiarowym RPG-iem na Xboksa 360 oraz PlayStation 3″ – piszą redaktorzy Game Informera na łamach pisma. “Jako nowe dziecko w South Park, będziesz zawierał przyjaźnie i bronił miasteczko przed rozmaitymi zagrożeniami.

W styczniowym numerze Game Informera pojawi się wywiad z Parkerem i Stone’em, pewnie właśnie na temat South Park: The Game. Czasopismo trafi do sprzedaży w przyszłym tygodniu. Wtedy dowiemy się więcej na temat tego zaskakującego projektu.

Nie zaskakuje bynajmniej, że powstaje gra na podstawie South Park, bo z takimi projektami mieliśmy już do czynienia, ale to, że mowa o tak dużej produkcji. Do tej pory na rynku pojawiły się wyłącznie proste gierki na podstawie tego obrazoburczego serialu, takie jak South Park Rally czy South Park: Chef’s Luv Shack. Wszystkie były równie kiepskie.


40
Administracja strony nie ponosi odpowiedzialności za materiały zamieszczone na innych serwerach, a jedynie udostępnione na stronie. Odcinki można oglądać ponadto na oficjalnej stronie southparkstudios.com, na odcinki nakładane są jedynie polskie napisy. Strona nie umożliwia pobierania odcinków i nie wspiera piractwa!