Pierwsze screeny z gry RPG South Park: The Game!

Pierwsze screeny z gry RPG South Park: The Game!

Narazie tylko cztery obrazki ale przedstawiające jak ma wyglądać gra. Zapraszamy do obejrzenia pierwszych obrazków z South Park: The Game.

Na forum NeoGAF pojawiły się cztery obrazki z South Park: The Game, pochodzące z magazynu Game Informer. To właśnie w nim tytuł ten został ogłoszony jako nowa produkcja RPG od studia Obsidian Entertainment. Dzięki jego zapowiedzi poznaliśmy też pierwsze szczegóły na temat gry.

Na obrazkach widać dzieci bawiące się (choć to raczej nie najtrafniejsze słowo) w wymyśloną przez siebie grę RPG. Sterowany przez użytkownika główny bohater jest nowym dzieckiem w wiosce, które próbuje zdobyć aprobatę pozostałych i przyłącza się do gry. Na screenach widać dobrze znaną fanom serialu Treya Parkera i Matta Stone’a kreskę i kolorystykę. Możecie je zobaczyć poniżej i w naszej galerii.

Przypominamy, że South Park: The Game powstaje z myślą o platformach PC, PS3 i X360. Już wiadomo, że gra nie będzie stroniła od charakterystycznych dla serialu kontrowersji.


79
Administracja strony nie ponosi odpowiedzialności za materiały zamieszczone na innych serwerach, a jedynie udostępnione na stronie. Odcinki można oglądać ponadto na oficjalnej stronie southparkstudios.com, na odcinki nakładane są jedynie polskie napisy. Strona nie umożliwia pobierania odcinków i nie wspiera piractwa!