Marc Jacobs zaprojektuje koszulki South Park

Marc Jacobs zaprojektuje koszulki South Park

Po tym jak projektant mody Marc Jacobs stał się gwiazdą telewizyjną po gościnnym występie w odcinki 1% jako jedna z maskotek Cartmana, zdecydował się uczynić z bohaterów serialu ikony mody. Animowani ulubieńcy Ameryki pojawią się na koszulkach projektu Jacobsa.

Bohaterowie serialu Eric Cartman, Randy Marsh i Butters Scotch będą głównym motywem limitowanej kolekcji koszulek zaprojektowanej przez Marca Jacobsa. Jak to bywa w przypadku amerykańskiego kreatora mody, nie obędzie się bez kontrowersji. Wszystkie postaci będą nagie.

Taki pomysł ma nie tylko szokować, ale przede wszystkim zwracać uwagę na poważnym problem, jakim jest rak skóry. Dlatego obok nagich sylwetek animowanych bohaterów, na koszulkach widnieć będzie napis: “Chroń swój największy organ”. Dochód ze sprzedaży koszulek zasili konto The Interdisciplinary Melanoma Cooperative Group – jest to interdyscyplinarny program badawczy, który koncentruje się na czerniaku złośliwym.

- Bardzo chciałem umieścić na koszulkach wizerunek Kenny’ego, jednak twórcy serialu, Trey Parker i Matt Stone nie pozwolili mi na wykorzystanie sylwetki Kenny’ego – wyjaśnił Robert Duffy, wspólnik Marca Jacobsa. – Jestem bardzo ciekawy, jak Kenny wyglądałby bez tego słynnego płaszcza – dodał.

Koszulki będą dostępne w butikach i sklepach internetowych projektanta.

Jacobs pojawił się w serialu “South Park” w listopadzie 2011 roku. Jego animowany bohater umięśniony i wytatuowany Muscle Man Mark był zabawką Cartmana, głównego bohatera serialu.

- Muscle Man Marc z “South Parku” to będzie mój kolejny tatuaż – zapowiedział po swoim serialowym debiucie Jacobs. – Udział w nim to ogromny zaszczyt i mówię to szczerze, bez kokieterii. Twórcy serialu Matt i Trey są genialni, to zdecydowanie mój ulubiony serial telewizyjny – dodał.

A tak będą prezentowały się koszulki podobają wam się?

I na koniec małe porównanie :)

Fragment odcinka 1% z udziałek Marca Jacobsa


6
Administracja strony nie ponosi odpowiedzialności za materiały zamieszczone na innych serwerach, a jedynie udostępnione na stronie. Odcinki można oglądać ponadto na oficjalnej stronie southparkstudios.com, na odcinki nakładane są jedynie polskie napisy. Strona nie umożliwia pobierania odcinków i nie wspiera piractwa!