Oh My God They killed Kenny – Czyli Kenny McCormick cała prawda!

Oh My God They killed Kenny – Czyli Kenny McCormick cała prawda!

Kenny – a właściwie Kenneth McCormick to postać chyba najlepiej kojarzona z South Parkiem, ewentualnie tuż za Cartmanem. Wszyscy niby go znają ale właściwie nikt dobrze nie kojarzy jego głosu czy twarzy. To jak to z nim właściwie jest? Na początku kilka słów o samym bohaterze.

Kenneth “Kenny” McCormick to jedna z głównych postaci serialu animowanego dla dorosłych South Park obok Erica Cartmana, Stana, Kyle’a czy niezrównoważonego Butters’a. Głosu postaci użycza Matt Stone oraz Mike Judge w filmie South Park: Bigger, Longer & Uncut a także Eric Stough w odcinkach “The Jeffersons”, “Lice Capades” oraz “Mysterion Rises”. Po raz pierwszy pojawia się w odcinkach “The Spirit of Christmas” (przedprodukcje South Park) w latach 1992 oraz 1995.

Ale właściwie z czego Kenny jest tak bardzo znany?
Otóż Kenny najbardziej znany jest z tego, że ginie w niemal każdym odcinku nie mówiąc już o starszych sezonach gdzie umierał dosłownie w każdym. Znany jest także cytat z South Park “Oh my God they killed Kenny, You bastards!” należący do Stana i Kyle’a którzy to w ten oto sposób komentują każdą z śmierci swojego kumpla.

Poniżej prezentujemy wam najlepsze śmierci Kenny’ego według użytkowników prawdziwe Top 5!

Śmierć numer 5 Odcinek 14×13 Coon vs coon friends
Mintberry Crunch pokonuje złego Cthulhu, ratuje świat i ocala swoich towarzyszy. Kenny postanawia się przespać…

Śmierć numer 4 Odcinek 13×01 The Ring
Kenny chyba powinien nadal pozostać w czystości…

Śmierć numer 3 Odcinek 10×08 Make love not warcraft
Różne rzeczy przydarzają się podaczas grania w World of Warcraft…

Śmierć numer 2 Odcinek 14×01 Sexual Healing
A ty jesteś uzależniony od sexu?

A oto śmierć numer 1! Odcinek 11×14 The List
Do czego to może doprowadzić lista na najładniejszego chłopca… Ale gdzie podziała się kula?

Tu możecie zobaczyć kompilację śmierci Kenetha ;)

A teraz prawdziwy Hit! Co właściwie śpiewa Kenny w intro z South Park jak wiadomo intro się zmienia ale możemy wyróżnić 4 kwestie Kenny’ego! Poniżej wideo i tekst!

SOUTH PARK Kenny – słowa

(Kenny 1-2 sezony)

I like girls with big fat titties, I like girls with big vaginas.

(Kenny 3-6 sezony)

I have got a 10-inch penis, use you mouth to help me clean it.

(Kenny 7-10(połowa) sezony)

Some time I’ll be old enough to stick my dick in Britney’s butt.

(Kenny 10(połowa)-bieżąct sezon)

I like fucking silly bitches, cause I know my penis likes it.

No dobra to to już wiemy ale jak właściwie Kenny wygląda i jak mówi? Poniżej prezentujemy listę gdzie właściwie można Kenny’ego zobaczyć
Pełnometrażowy film Miasteczko South Park
Na początku filmu Kenny śpi bez swojego kombinezonu, wstaje i ubiera się, gdy przychodzi po niego Stan.
Pod koniec filmu Kenny ściąga kaptur i odsłania twarz, aby pożegnać się z przyjaciółmi.
Odcinek #402 The Tooth Fairy Tats 2000 – Kenny “wylatuje” z kombinezonu, gdy dzieci chcą mu za pomocą wózka Timmy’ego wyrwać ząb. Widać go jedynie od tyłu.
Odcinek #415 Fat Camp – Kenny je śledzionę Manata (na język polski przetłumaczone jako krowa morska), a jego usta są pokazane na kilka sekund, ale hałas, który wydawał podczas jedzenia, nie brzmiał podobnie do jego głosu.
Odcinek #504 Super Best Friends – Kenny ogolił włosy i nosił taki sam strój jak inni, więc nie wiadomo faktycznie który to on. Stan pochylił się do martwego ciała płynącego w wodzie, aby zobaczyć czy to Kyle, a po chwili powiedział: “O mój Boże, zabili Kenny’ego!”. Nie wiadomo jak Stan poznał Kenny’ego, jednak jest prawdopodobne, że poznał cechy twarzowe, które nie były widoczne dla widzów.
Odcinek #706 Lil’ Crime Stoppers – Kenny ściągnął swój kombinezon, aby wziąć prysznic, ale widać go jedynie od tyłu.
Odcinek #801 Good Times with Weapons – Kiedy chłopcy “przemieniają się” w postacie anime, Kenny nosi tylko szalik na twarzy.
Odcinek #807 The Jeffersons – Kenny, przebiera się za Blanketa (syn pana Jeffersona), jest to jedyny moment po pełnometrażowym filmie, kiedy to widać Kenny’ego bez kaptura i można zrozumieć co mówi.
Odcinek #905 The Losing Edge – Kenny nosił baseballowy strój i wyglądał jak inne dzieci. Można było go poznać po jego włosach i numerze na koszulce (nieszczęśliwa trzynastka)
Odcinek #1103 Lice Capades – Chłopcy fałszywie wykryli w głowie Kenny’ego wszy. Rozbierają go i zaczynają myć mydłem. Można wtedy zobaczyć tył i część twarzy Kenny’ego
Odcinek #1302 The Coon – Okazuje się, że pod postacią Mysteriona kryje się właśnie Kenny. Wszyscy dowiadują się o tym na końcu odcinka, gdy Mysterion zdejmuje maskę.
Odcinek #1310 W.T.F. – Chłopcy uprawiają wrestling, Kenny nosi hełm z kratą, przez którą widać część twarzy. Jego głos jest ciągle zniekształcony przez ową kratę.
Odcinek #1314 Pee – Kenny razem z przyjaciółmi odwiedza park wodny. Przez część odcinka widać go od tyłu, od boku, lub gdy ktoś zasłania mu twarz. W kilku scenach nosi maskę do nurkowania. Gdy się utopił, jego ciało unosi się na wodzie głową w dół i jest rozpoznane przez Stana.
Odcinek #1507 You’re Getting Old – Jest pokazany bez kaptura na 10tych urodzinach Stana, choć częściowo jego głowę zasłania Clyde Donovan.

A tu fragment filmu pełnometrażowego South Park i sam Kenny!

Czy wiecie, że Kenny powstał w oparciu o prawdziwą osobę… Dokładnie, jak wspomniał w rozmowie z 2000 roku twórca Kena sam Trey Parker, Kenny była to najbiedniejsza osoba jaką znał a pamięta ją głównie z pomarańczowej kurtki jaką nosił.

Na koniec mała galeria jak Kenny wygląda w poszczególnych odcinkach!

Kenny w odcinku “South Park is gay”


Kenny w odcinku “The Losing Edge”

I na koniec!…
Kenny jako Mysterion w odcinku “The Coon” ale to już pewnie dla was nie nowość chyba, że nie oglądaliście jeszcze najnowszych sezonów!

Mam nadzieję, że się podobało, macie jakieś pomysły co by tu się mogło znaleźć to piszcie w komentarzach!


217
Administracja strony nie ponosi odpowiedzialności za materiały zamieszczone na innych serwerach, a jedynie udostępnione na stronie. Odcinki można oglądać ponadto na oficjalnej stronie southparkstudios.com, na odcinki nakładane są jedynie polskie napisy. Strona nie umożliwia pobierania odcinków i nie wspiera piractwa!