Kosmici w South ParkWidziałeś kosmitę w South Park wyśli go nam!

Chyba kosmici lubią South Park. W prawdziwym South Park (tak istnieje naprawdę takie miasteczko i jest ono położone niedaleko Denver) jest największy współczynnik œświadków ufo na osobę, całkiem możliwe, że dlatego Matt Stone i Trey Parker lubią zamieszczać kosmitów w wielu odcinkach South Parków. Jak wiadomo w kosmosie jest około 20 różnych ras kosmitów wymyślonych przez twórców. Ja postaram się przybliżyć tylko kilka z nich…

Na początek grupy kosmitów w South Park:
Visitors, obcy, kosmiciVisitors – Najzwyklejsi Obcy
Obcy najczęsciej występujący w South Parku. W pierwszym odcinku przylatują na ziemię w celu spotkania się z najinteligentniejszą rasą na naszej planecie a mianowicie: “Krowami”. Poźniej bardzo często spotykamy się z nimi bez większego powodu. Każdy ich zna ale każdy boi się o tym mówić, ponadto przewijają się oni w bardzo wielu odcinkach South Park są dobrze poukrywani ale na dole wpisu znajdziecie miejsca i momenty gdzie można ich znaleźć.

Marklar, obcy, kosmici
Marklar – Marklark z planety Marklark
Najproœściej rzecz ujmując Marklark są to Marklark z planety Marklark (kto już obejrzał odcinek dobrze wie o co chodzi :) . Pojawiają się w gdy Starvin Mavin (Głodny Marvin) ucieka statkiem kosmicznym przed misjonarzami na ich planetę i pragnie tam bardzo pozostać. Marklarkowie to spokojni i pokojowo nastawieni obcy (chyba, że chodzi o misjonarzy). Każdy Marklark wygląda identycznie. Chodź mają takie same imiona i tak samo wyglądają to Marklarkowie nigdy się nie mylą (pewnie jakaśœ telepatia czy inny wynalazek).

Obcy nieprzycjaciel, obcy, kosmici
Obcy nieprzycjaciel
O tym rodzaju obcych mało jest wiadomo. Pierwszy raz spotykamy sie z nim w odcinku o numerze 215 gdzie to po wylądowaniu na ziemi odrazu zostaje rozjechany przez samochód. Obcy ten wygląda bardzo groźnie i napewno nie jest nastawiony pokojowo….

Prezesi TV, obcy, kosmici
Zielone stworki – Bosowie (Prezesi) stacji TV
Zielone ludziki to tak naprawdę najbardziej wpływowi członkowie telewizji galaktycznej. Mają cztery ręce i są bardzo mali. Tak napradwdę jednak to oni decydują co ma lecieć a co ma nie lecieć w galaktycznej telewizji. Niestety dla nich lubią czasami zaszaleć co sprytnie wykorzystują chłopcy w jednym z odcinków…

Lubisz kreskówki? Koniecznie odwiedź Toonito.pl – South Park, Family Guy, American Dad i inne
Toonito.pl - Family Guy, Zabawne, American Dad, Śmieszne, Simpsonowie, Cytaty

Poniżej prezentujemy wam momenty w których obcy pojawiają się w South Park (przyjrzyj się dobrze bowiem są oni dobrze zakamuflowani).


Kosmita, South Park
Na koszulce kobiety siedzącej z tyłu
Kosmita, South Park
W tylniej szybie
Kosmita, South Park
Zaznaczony na czerwono
Kosmita, South Park
Kosmita w odcinku Damien w 16:50
Kosmita, South Park
Stoi sobie
Kosmita, South Park
Zaznaczony na czerwono pod koniec odcinka