RegulaminO regulaminie:
1. Niniejszy regulamin jest zbiorem zasad, których przestrzeganie ma pozwolić wykorzystać narzędzie, jakim jest nasz portal, w sposób optymalny.
2. Każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat niniejszego regulaminu, oraz do zaproponowania usunięcia lub dodania dowolnego paragrafu.
3. Każda osoba korzystająca z portalu jest zobowiązana do przestrzegania niniejszego regulaminu.
4. Nieznajomość regulaminu nie jest wytłumaczeniem w sytuacji jego łamania.
5. Zapoznać się z regulaminem można (i należy) przy rejestracji.
6. Administrator ma prawo zmienić regulamin bez wcześniejszego ostrzeżenia.

Na stronie zabrania się:
1.Zakaz umieszczania reklam innych stron, w komentarzach bez zgody administracji southpark.info.pl.
2. Linków, zdjęć, obrazków i innych o charakterze pornograficznym.
4. Jakichkolwiek treści obraźliwych, wulgarnych wobec drugiego człowieka, dyskryminacji jego rasy, koloru skóry, języka, religii, przekonania politycznego i innego, które godzi w jego dobro osobiste.
5. Używania przekleństw, etc. także w innych językach.
6. Zakaz spamowania w komentarzach.
7. Kłótni z adminami i moderatorami.

Kary:
1. Osoby notorycznie łamiące niniejszy regulamin będą banowane.
2. O zablokowaniu dostępu dla użytkownika decyduje Administrator, po ewentualnej konsultacji z Moderatorami.

Informacje na temat naruszania praw autorskich

! Żaden z prezentowanych w serwisie filmów nie znajduje się na naszym serwerze, serwis prezentuje jedynie linki do filmów. Filmy są dziełem Southparkstudios.com, wszelkie prawa autorskie należą do nich. Filmy udostępniane są dzięki użytkownikom. Odcinki bez przeszkód możesz obejrzeć na stronie southparkstudios.com. Serwis southpark.info.pl nakłada jedynie napisy dzięki możliwości jaką stwarza JW Player na oryginalne wersje odcinków bądź też prezentuje linki z megavideo.com bez najmniejszej ingerencji w sam film. Odcinek można oglądać jeżeli posiadasz oryginalną wersje filmu.

Administracja Southpark.info.pl nie bierze odpowiedzialnosci za wszelkie programy partnerskie obecne na stronie. Wszelkie dokonane wplaty na ich rzecz, zakupy, sciagniete programy lub tresci są wlasnoscią ich tworcow i wlascicieli i nie maja z nami nic wspolnego. W przypadku zlego dzialania, niezgdonosci z reklama lub szkody wyrzadzone przez programy lub inne nalezy zglaszac do ich tworcow i wlascicieli. Nie bierzemy odpowiedzialnosci za niewiedze uzytkownikow, za brak czytania regulaminow i umow oraz wynikajace z tego nieporozumienia. W przypadku zakupu kont premium, rejestracji w zewnetrznych serwisach do ktorych moga prowadzic ewentualne linki ze strony southpark.info.pl wszelkie sprawy zwiazane z nimi nalezy zglaszac do tych wlasnie firm/ supportu z w/w stron. Zrzekamy sie wszelkiej odpowiedzialnosci w przypadku nieporozumien wynikajacych z niedbalosci uzytkownika, ktory z zewnetrznych serwisow oraz ich uslug, nawet jesli trafil na nie z naszje strony, skorzystal. Wszelka odpowiedzialnosc za swoje produkty ponosi wlasciciel tych produktow i to jemu nalezy zglaszac ewentualne nieprawidlowosci. Ze swojej strony polecamy czytanie regulaminu przed zatwierdzeniem oraz czytanie instrukcji zawartych na stronie producenta danej usługi.

Administracja Serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane przez użytkowników serwisu.

Rejestrując się w serwisie Użytkownik wyraża zgodę na
otrzymywanie korespondencji dotyczącej usług świadczonych przez
Usługodawcę a także jego partnerów .

Samo przebywanie na naszym serwisie jest akceptacją powyższego regulaminu, jeżeli nie zgadzasz się z nim to opuść stronę southpark.info.pl