Limit megavideo.comJak wiadomo megavideo.com już nie istnieje, może kiedyś jeszcze wróci dlatego zostawimy te sposoby.

Sposób Gradzala

Konieć z limitem na mega video. Wystarczy zarejestrować się na stronie http://www.tv.wrzuc.to/(darmowa rejestracja). Wklejasz link z mega wideo i oglądasz wszystkie filmy bez limitu! Możesz teraz do woli oglądać wszystkie filmy. Możesz również zainstalować wtyczkę  która umożliwia (na chwilę obecną) – szybkie przejście na stronę TV.wrzuc.to po wykryciu linku(ów), które obsługujemy i oglądania ich bez limitu.

Zmienne IP

1. Pierwszy sposób jest dla osób które posiadają zmienne IP (neostrada,netia itp.), mianowicie po pojawieniu się okienka z informacją na temat przerwania filmu na 52minuty, należy resetować nasze połączenie internetowe, po ponownym uruchomieniu łącza mamy przydzielone inne IP co oznacza że limit już nas nie dotyczy, włączamy film na momencie w którym pojawiła się informacja o limicie. Czynność ta możemy powtarzać do woli.

Stałe IP

1. Drugi sposób jest dla osób posiadających stałe IP (eterna,orange itp.), oznacza to ze pomimo zresetowania połączanie internetowego mamy nadal to samo IP wiec limit ciągle obowiązuje. Przed każdym uruchomieniem filmu włączamy przycisk Play, i czekamy aż załaduje się cały film. Po załadowaniu klikamy w oknie przeglądarki Plik a następnie wybieramy opcję Pracuj w trybie offline. Dzięki temu możemy oglądać film bez limitu.

Znasz jakiś sposób jak obejść limit na megavideo.com? Podziel się z nami.

zabawki – klocki, zabawki